ویسان تولید کننده انواع تجهیزات پزشکی

گروه تولیدی تجهیزات پزشکی ویسان دارای نشان استاندارد در تلاش است که با کیفیت ترین محصولات را خدمت تمامی عزیزان در سراسر کشور عرضه نماید خوشحالیم که در تمام لحظه ها در کنار شما باشیم
تولیدکننده انواع تجهیزات پزشکی

دارای نشان استاندارد

دستگاه بخور دوکاره4/5 لیتری ویسان

دستگاه بخور دو کاره 4/5 لیتری

بخور سبز رنگ 4/5لیتری برای تلطیف کردن هوا در فضای خانه و قابل استفاده برای پوست صورت و مجاری تنفسی  می باشددستگاه بخور برای هر فضای بسته ای می تواند انتخابی مناسب برای بر طرف کردن خشکی هوا و زدودن آلودگی آن باشد. به طور یقین خرید دستگاه بخور گامی موثر در ایجاد فضایی شاد و پویا در خانه و یا محل کار است. استفاده از دستگاه بخور می تواند مایه افزایش بهتر تنفس، کاهش علائم آسم و بیماری های تنفسی، کاهش سرماخوردگی و یا خشکی چشم و دیگر مشکلات می شود.

 

 

دستگاه بخور دوکاره 6لیتری ویسان

 دستگاه بخور6لیتری

دستگاه بخور گرم برای هر منزل یا محیط بسته‌ای، یک ایده خوب و جذاب است. زیرا مرطوب شدن هوای فضاهای داخلی به ویژه در نقاطی که دارای آب و هوای خشک و آلوده هستند به بالا رفتن کیفیت هوا کمک می‌کند. خرید دستگاه بخور سرد و گرم باعث می‌شود تا با خرید یک دستگاه به طور هم‌زمان هم دستگاهی در منزل داشته باشید که هوا را مرطوب می‌کند و بخار آن حرارت پایینی برای فصول گرمی مانند بهار و تابستان دارد و هم برای فصول سردتر، دستگاه بخور گرم را در اختیار داشته باشید.

دستگاه بخور صورت ویسان

دستگاه بخور صورت

صورت شما یکی از مهم ترین بخش های ارتباطات اجتماعی شماست. اولین چیز هنگام برقراری ارتباط ظاهر شماست. بنابراین بسیار مهم است که پوست صورتتان خوب به نظر برسد. یکی از مهم ترین فاکتورها برای پوست صورت، رطوبت آن است. برای تامین رطوبت پوست صورت، بخور دادن بهترین گزینه است.در این مقاله نکات مهمی که باید در مورد دستگاه بخور صورت – نحوه استفاده و نگهداری آن باید بدانید در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

برای این کار شما نیاز به دستگاه بخور صورت دارید. زیرا این دستگاه ها دمای آب را برای بخور کنترل می کنند و مانع از سوختن شما می شوند. از طرفی می توانید دانه های گیاهی را نیز در آنها قرار دهید.

تولید کننده انواع تجهیزات پزشکی

ویسان برای زندگی آسان

آخرین اخبار و مقالات